18% עליה בהכרה בטעויות כהזדמנויות ללמידה
33% עלייה בקבלת אחריות על שיפור תהליך העבודה
17% עלייה בשקיפות בקרב העובדים

קריופארם מאמצת את המתודולוגיה של 'שמיים' ומכוונת למצויינות תפעולית בלב הארגון

"אנחנו רואים את 'שמיים' כחלק אינטגרלי מהחברה שלנו, במובן של חתירה למצוינות ושאיפה לשיפור מתמיד. זהו יתרון משמעותי מאוד המאפשר לנו לפתח תרופות לסרטן במהירות וביעילות רבה יותר"

ד"ר שרון שחם, מייסד, נשיא ומדען ראשי בקריופארם תראפיוטיקס

אתגרים

בתור ארגון הגדל במהירות שיא, כזה שכמעט והכפיל את עצמו תוך שנה אחת, תוך עמידה במטרות מאד אגרסיביות ובמציאות של חוסר היסטוריה ארגונית, קריופארם חשה לחץ עצום בדרגים הניהוליים. הנהלת החברה זיהתה שהחולשה העיקרית שלה היא בחזרה על טעויות תפעוליות וחיפשה אחר פתרון שיסייע לעובדיה ללמוד ולהשתפר משגיאות ולהגביר את מיומנויות התקשורת החיצונית והפנימית שלהם, כדי לשפר את הסינכרון בארגון. 

פתרונות

צוות 'שמיים' השיק תוכנית מקיפה ליישום פתרונות הלמידה מבוססי-תחקיר בקבוצת קריופארם. לאחר התאמה אישית של DiBi, מערכת הפקת הלקחים הטכנולוגית של 'שמיים', הנהלת החברה חולקה לשלוש קבוצות ונערכה להם "הכשרה בסיסית", במהלכה למדו לבנות תשתית ולבסס תרבות ארגונית תוך שימוש במערכת. לאחר מכן התוכנית התרחבה וכללה את כל החברה, ו-15 המנהלים הבכירים השתתפו בשלב השני של התוכנית. המטרה: לשפר מדדים מדידים המשפיעים על התוצאות העסקיות של החברה ועל ציוני היעילות בקרב הקבוצות השונות.

תוצאות

תרבות של לקיחת אחריות ולמידה מטעויות הוטמעה בקרב עובדי קריופארם, שלמדו להיפתח זה לזה ולשתף בנוגע לתהליכים בחברה.

17%

עלייה בשיתוף ובשקיפות בצוותים

18%

עלייה בלקיחת אחריות על השיפור העצמי של העובדים

33%

עלייה בלקיחת אחריות על שיפור בתהליכי העבודה

19%

עלייה בתחושת האחריות של העובדים על ההצלחה של הצוות שלהם, מעל 1000 תחקירים נערכו ב- 6 חודשים, לאחר ההכשרה הבסיסית

על קריופארם

קריופארם תראפיוטיקס היא חברה מובילה בתחום התרופות בניסויים קליניים. החברה ממוקמת בניוטון, מסצ׳וסטס שבארה״ב, ומתמקדת בגילוי, פיתוח ומכירה של גורמים חדשים להפצה של תרופות נגד סרטן ומחלות שונות.

נשמח לשמוע ממך :)

על שמיים

חברת "שמיים", הוקמה בשנת 2012, מתוך הבנה כי תרגום הכלים המשמעותיים שלומדים אנשי צוות אוויר בזמן הכשרתם - למידה מבוססת תחקיר, שינוי התפיסה לגבי טעויות ואחריות אישית - והתאמתם לגופים וארגונים מכל תחום או מגזר יכולים לתרום תרומה משמעותית לקידום החברה הישראלית.
 

חברת "שמיים" היא עסק חברתי - מקדמת מטרות חברתיות באמצעות יעדים עסקיים. שמיים צירפה לשורותיה אנשי צוות אוויר לשעבר ובעלי מקצוע נוספים, אשר חולקים את ההבנה שבחשיבות קידום מודל הלמידה מבוססת התחקיר והשפעתו החיובית על קידום אישי ומקצועי. 

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle